Організатором міжнародної виставки обробки каменю є компанія ТОВ «БАЛАНС». Засновником цієї компанії, ідейним натхненником та організатором проекту STONESVIT є Мустафін Костянтин Олександрович.

Ім`я цього експерту в області обладнання для обробки каменю вже добре відомо  у Східній Європі тим представника бізнесу, які здійснюють свою діяльність у цій сфері не перший рік.

Необхідність в такому форуму, який би міг належним чином презентувати та вирішити ряд питань у сфері обробки каменю в українському секторі, відчувалась досить давно. Будучи постійним учасником виставочних заходів в різних країнах світу (Італії, Польщі, Аргентині, Бразилії, Японії, Білорусі і так далі), теперішний засновник STONESVIT все більше упевнювався в необхідності створення подібного заходу і в Україні. Накопичений досвід та спостереження за такими заходами зсередини допомогли пану Мустафіну реалізувати свій задум у відповідному проекті.

Накопичений досвід участі своїх засновників в подібних заходах та їх проведенні  дозволив ТОВ «БАЛАНС» організувати форум по обробці каменю на самому високому рівні у відповідності зі світовими стандартами та очікуваннями його учасників.

 

 

Концепція, цілі та задачі STONESVIT

Проведення подібного заходу в Україні ставить своїми задачами реалізацію відразу декількох цілей:

  • Дати можливість учасникам продемонструвати кінцевому замовнику свою продукцію та послуги;
  • Сформувати нові ділові зв`язки між різними учасниками форуму, зацікавити закордонних бізнесменів відкривати представництва в нашій країні, продемонструвати їм перспективи українського ринку обробки каменю;
  • Надати можливість та інструменти для учасників STONESVIT для залучення нових технологій та оптимізації послуг в даній галузі, вивести їх якість на новий рівень.

Проект міжнародного форуму містить цілий ряд напрямків, пов`язаних з обробкою каменю. Про свої наміри прийняти участь вже заявили бізнесмени та експерти з десятків країн Ближнього Зарубіжжя, країн Європи та Азії. Це ще раз підтверджує про високу зацікавленість та актуальність такого формату спеціалізованого форуму в очах світового бізнесу. Виходячи з переліку компаній та їх масштабу, вже сьогодні можна стверджувати, що пропонований ними асортимент продукції та технологій буде дуже вражаючим.

Значною мірою інтерес іноземних компаній до українського ринку видобутку та обробки каменю продиктований тим фактом, що у вітчизняних кар`єрах добувається багато подібного матеріалу.

При цьому кам`яні заготовки різних порід вигідно відрізняються не тільки своєю ціною, а також кольоровим різномаїттям та довговічністю. Відповідно, їх використання дозволяє забезпечити високу прибутковість бізнесу – в тому числі, і за кордоном.

Окрім бізнес-спрямованості виставки STONESVIT необхідно відзначити і її соціальну значимість. Багато з організаційних кроків та технологій, які оптимізують добуток сировини та виробництва готової продукції, незабаром будуть реалізовані і в Україні.

А це приведе до зниження викидів шкідливих речовин, зниження негативного впливу на навколишнє середовище, покращення умов праці персоналу, підвищення якості запропонованого сервісу і так далі. Тобто, вітчизняна гірничодобувна промисловість та обробка каменю будуть здійснювати впевнені кроки по своєму еволюційному розвитку.

 

 

Для відповідного розуміння того, на якому рівні буде проведена запланована виставка, пропонуємо Вашій увазі архівні відеоматеріали про проведення аналогічних форумів в інших країнах. В запропонованих репортажах відображені тільки ті заходи, які пройшли при безпосередній участі засновника ТОВ «БАЛАНС» та STONESVIT.

 

Відеорепортаж з Італії на виставці Marmomac у Вероні

 

Запрошуємо всіх бажаючих підняти свій бізнес на вищий рівень взяти участь у виставці STONESVIT!