Розділи виставки

Виставка каменеобробки STONESVIT поєднує у собі всі напрямки, пов'язані з каменем та його обробкою та є головною кам'яною виставкою України. Тут на виставці STONESVIT максимально представлений камінь, обладнання, інструмент, супутні послуги та товари від українських та іноземних компаній.

Розділ виставки STONE

Великий асортимент різних порід каменю. Граніт, габро, базальт, мармур, вапняк, травертин, онікс, діабаз та інші гірські породи з кар'єрів різних країн задовольнять запити найвибагливіших покупців.

Розділ виставки STONE+MAC

Спеціалізоване обробне обладнання для роботи з каменем. Каменерізні верстати, гірничодобувне обладнання, дробильні установки, екскаватори, самоскиди, бульдозери, кар'єрні навантажувачі та ін.

Розділ виставки STONE+TOOLS

Великий асортимент інструменту для каменеобробки різного масштабу. На заході представлений алмазний інструмент, шліфувальний, свердлильний, відрізний інструмент, хімія для каменю та багато інших категорій продукції, без якої неможливе виконання робіт з різними породами.

Розділ виставки STONE+SVC

Інша категорія продукції та послуг. В рамках цієї частини форуму свої послуги представлять архітектори, логістичні компанії, дизайнерські бюро та фахівці з охорони навколишнього середовища, а також постачальники програмного забезпечення, спецодягу та багато іншого, що відноситься до сфери каменеобробки не настільки очевидним чином.